Ubezpieczenia

Ubezpieczenie zdrowotne dziecka

Na każdej osobie ubezpieczonej ciąży ustawowy obowiązek zgłoszenia swoich członków rodziny do ubezpieczenia zdrowotnego. W ten sposób dzieci otrzymują prawo do świadczeń finansowanych przez NFZ. Teoria brzmi zachęcająco, jednak rzeczywistość jest nieco inna. Ubezpieczenie zdrowotne dziecka, owszem, działa, jednak nie zawsze przynosi oczekiwane korzyści. Podobnie jak w przypadku osób dorosłych, również najmłodsi mają problemy z umówieniem wizyty u lekarza specjalisty, muszą stać w długich kolejkach itp. Rozwiązaniem tego typu problemów jest dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne dla dziecka.

Na rynku działa wiele podmiotów oferujących ubezpieczenie zdrowotne dla dziecka. Decydując się na nie, można liczyć na wiele dodatkowych świadczeń. Wśród nich wymienić należy przede wszystkim indywidualną opiekę lekarską oraz stały nadzór innych specjalistów z takich dziedzin jak ortopedia, stomatologia, okulistyka itp. Ponadto, decydując się na dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne dla dziecka, można korzystać z wizyt domowych, wyjątkowo ważnych dla osób, które nie mają możliwości, by zabrać swoje pociechy na wizytę do przychodni. W niektórych przypadkach, prywatne ubezpieczenie zdrowotne dziecka obejmuje także szczepienia niezaliczane do obowiązkowych, a mimo to przydatnych dla malucha.

Jeśli jesteście zainteresowani dodatkowym ubezpieczeniem zdrowotnym swoich pociech, jednak nie wiecie którą ofertę wybrać, zachęcamy do kontaktu. Po poznaniu potrzeb wybierzemy optymalną opcję, która w pełni zaspokoi Wasze wymagania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZAPYTAJ O NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ OFERTĘ

Wykonano w: avangardo.pl

Nasza strona używa plików Cookies, aby lepiej odpowiadać Twoim oczekiwaniom, Więcej w Polityce prywatności