Ubezpieczenia

Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków

Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) daje gwarancję wsparcia finansowego w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń, które miały miejsce w pracy lub domu. To zastrzyk finansowy, który pozwoli na pokrycie leczenia, rehabilitacji czy fachowej pomocy medycznej. Będzie swoistym wypełnieniem braków w budżecie, spowodowanych nieobecnością w pracy czy pobytem w szpitalu.

Zazwyczaj ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków obejmuje szeroki zakres ryzyk. Dotyczyć może, jak nazwa wskazuje, nieszczęśliwych wypadków, śmierci będącej wynikiem losowego zdarzenia, a także ubezpieczenia assistance. Posiadając ubezpieczenie NNW można liczyć na zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji, zakupu artykułów niezbędnych w okresie rekonwalescencji czy np. konieczności zmiany zawodu w wyniku niemożliwości wykonywania dotychczasowego. Zazwyczaj wykupując ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków sami możemy zadeklarować, jak szerokim zakresem chcemy objąć świadczenie i wybrać optymalną opcję.

Nieszczęścia przydarzają się każdemu, prowadząc do bolesnych następstw, również finansowych. Nie pozwól by wypadek w pracy czy w domu zrujnował Ci życie. Zadbaj o ochronę, zapewnij sobie i swojej rodzinie pieniądze, które pomogą przetrwać trudny okres. Z nami dokonasz właściwego wyboru!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZAPYTAJ O NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ OFERTĘ

Wykonano w: avangardo.pl

Nasza strona używa plików Cookies, aby lepiej odpowiadać Twoim oczekiwaniom, Więcej w Polityce prywatności