Ubezpieczenia

Ubezpieczenie domu i mieszkania – ubezpieczenia mienia

Mieszkanie i dom są szczególnymi składnikami majątku każdej osoby. To po stronie właścicieli leży troska o ich stan i ochrona przed nieszczęśliwymi wypadkami, która jak wiadomo, zdarzają się wyjątkowo często. Decydując się na ubezpieczenie mienia, w sporej części wyręczamy się z powyższego obowiązku. Sęk w tym, by wybrać najlepszą ofertę, czyli przede wszystkim taką, która zapewni szybką wypłatę odszkodowania

Ubezpieczenia mieszkania i domu, poza objęciem ochroną mienia, gwarantują również inne przywileje. W większości przypadków towarzyszy im ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, dotyczące szkód spowodowanych przez osoby ubezpieczone. W tej sposób np. zalewając mieszkanie sąsiadom, zyskujemy ochronę ubezpieczeniową. Podobnie sprawa wygląda w przypadku uszkodzeń wyrządzonych przez dzieci czy zwierzęta domowe.

Domki letniskowe i altanki

Klientom posiadającym domy letniskowe proponujemy zawarcie ubezpieczenie mienia, w której przedmiotem ubezpieczenia jest określony w umowie domek letniskowy wraz ze stałymi elementami oraz mienie ruchome w tym domku.

Pakiety mieszkaniowe

Pakiety mieszkaniowe stanowią opcję ubezpieczenia mieszkania od wielu ryzyk w szerokim zakresie.

Nagrobek

Są to ubezpieczenia mienia szczególnego rodzaju.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZAPYTAJ O NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ OFERTĘ

Wykonano w: avangardo.pl

Nasza strona używa plików Cookies, aby lepiej odpowiadać Twoim oczekiwaniom, Więcej w Polityce prywatności