Polisy

Polisy ubezpieczeniowe

Wybór optymalnej polisy na życie nie jest prostym zadaniem. Mnóstwo towarzystw ubezpieczeniowych sprzedaje podobne produkty pod różnymi nazwami, segregując je najczęściej przy pomocy cen. Ponadto, firmy proponują niezorientowanym klientom wiele opcji dodatkowych, jedynie pozornie niezbędnych. Jaką podjąć decyzję w takiej sytuacji? Które polisy ubezpieczeniowe zasługują na uznanie?

Kluczem do sukcesu jest wybór polisy, idealnie odpowiadającej naszym wymaganiom. Zanim wybierzemy się firmy ubezpieczeniowej, powinniśmy ustalić swoje potrzeby i względem nich dobierać ofertę. Dlatego tak ważne jest, by przed rozpoczęciem rozmowy z doradcą finansowych wiedzieć, jaki rodzaj polisy nas interesuje. Te możemy podzielić na trzy główne typy. Będą to:

  • polisa ubezpieczeniowa ochronna,

  • polisa ubezpieczeniowa ochronno-oszczędnościowa,

  • polisa ubezpieczeniowa inwestycyjna.

Polisy ubezpieczeniowe ochronne są najpopularniejsze. To one chronią rodzinę w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej, stanowią zabezpieczenie inwestycji czy kredytu. Niektóre z nich dodatkowo chronią zdrowie właściciela polisy.

Polisy ubezpieczeniowe ochronno-oszczędnościowe to wyjątkowy typ ubezpieczenia, które nie tylko chroni życie, ale również pozwala na oszczędzanie pieniędzy.

Z kolei polisa ubezpieczeniowa inwestycyjna skupia się przede wszystkim na oszczędzaniu i pomnażaniu oszczędności. W tym przypadku ochrona życia i zdrowia zależy od efektów inwestycji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZAPYTAJ O NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ OFERTĘ

Wykonano w: avangardo.pl

Nasza strona używa plików Cookies, aby lepiej odpowiadać Twoim oczekiwaniom, Więcej w Polityce prywatności