O nas

Ubezpieczenia, kredyty, leasing – Szczecin i okolice

Planujesz większą inwestycję, jednak brakuje Ci środków na jej finalizację? Rozważasz ubezpieczenie dla siebie i swojej rodziny, jednak w "zalewie" niemal identycznych ofert, nie wiesz które wybrać? A może chcesz wziąć w leasing nowy samochód firmowy, jednak nie wiesz jak się za to zabrać? Z przyjemnością pomożemy Ci rozwiązać wszystkie problemy. Działalność naszej firmy skupia się wokół trzech słów – ubezpieczenia, kredyty i leasing. Dlatego jeśli potrzebujesz skorzystać z jednej z tych opcji, wiedz, że doskonale trafiłeś!

Celem działań firmy PROAGENTS jest pełne zadowolenie naszych Klientów. Wiemy, że jedynie profesjonalne doradztwo i wsparcie pomoże nam osiągnąć zamierzony efekt. Dlatego bazując na wieloletnim doświadczeniu i ogromnej wiedzy, jesteśmy w stanie przygotować ofertę kredytową, ubezpieczeniową bądź leasingową, idealnie "skrojoną" właśnie dla Ciebie. Ponadto, dzięki stałej współpracy z licznymi towarzystwami ubezpieczeniowymi i instytucjami finansowymi, jesteśmy na bieżąco z wszystkimi zmianami, mając dostęp do wszystkich nowości.

Jeśli zależy Ci na rzetelnym, uczciwym doradztwie, ponad wszystko stawiasz najwyższą jakość, zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Profesjonalni doradcy PROAGENTS odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania i pomogą podjąć odpowiednią decyzję. Zapraszamy do naszego biura – Szczecin, ul. Aleksandra Zawadzkiego 15A (wejście od ulicy Benesza). Atutem jest łatwo dostępny parking przed samym biurem. Możemy również umówić się w miejscu wskazanym przez Ciebie.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów naszej firmy, rozpocznij współprace z profesjonalistami!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZAPYTAJ O NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ OFERTĘ

Wykonano w: avangardo.pl

Nasza strona używa plików Cookies, aby lepiej odpowiadać Twoim oczekiwaniom, Więcej w Polityce prywatności