Artykuły

Weź samochód w leasing – wybierz najlepszy

Chcąc efektywnie zarządzać firmą, należy odpowiedzialnie podejmować liczne decyzje, zwałaszcza finansowe. Nie zawsze korzystanie z własnych źródeł jest najlepszą opcją. Często bywa tak, że lepiej będzie posłużyć się obcymi źródłami pieniężnymi. Nie dziwi zatem wysoka popularność nowoczesnej formy inwestowania, którą bez wątpienia jest leasing.

Leasing wspólnie z kredytem, są najpopularniejszymi formami finansowania inwestycji. Opierający się na umowie dwóch stron, w której jedna przekazuje prawo do korzystania z rzeczy stronie drugiej na czas obowiązywania umowy leasingowej, jest spłacany w ustalonych ratach.

Przedmiotem umowy mogą być rzeczy zarówno nowe, jak i używane. Jedyny wymóg jaki muszą spełniać brzmi: zaliczają się do środków trwałych. Zatem może to być samochód, sprzęt komputerowy, maszyny itp. Co ważne, po zakończeniu umowy, leasingobiorca ma możliwość nabycia na stałe przedmiotu, którego dotyczy leasing.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy najlepszy leasing operacyjny, finansowy, zwrotny, konsumencki bądź przybierający formę wynajmu długoterminowego. Zapraszamy!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZAPYTAJ O NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ OFERTĘ

Wykonano w: avangardo.pl

Nasza strona używa plików Cookies, aby lepiej odpowiadać Twoim oczekiwaniom, Więcej w Polityce prywatności